Rodzaje zakłady sportowe

Rodzaje zakłady sportowe

Czy jesteś fanatykiem sportu, czy też nie, trzeba mieć natknąć tego zwrotu; zakłady sportowe. Jest to nowy szał w świecie sportu. Ta forma hazardu jest cięte w poprzek całego świata. Ale czym właściwie jest zakłady sportowe? To może być luźno zdefiniowane jako działalność, która obejmuje przewidywania wyników sportowych i układania zakłady na rzekomą odkryj więcej rezultatu. Od samego początku istnienia zakładów sportowych stało się głównym zajęciem szczególnie w sportach takich jak piłka nożna, hokej i baseball między innymi.

Rodzaje zakłady sportowe

Zakłady sportowe „odbywa się poprzez bukmachera lub za pośrednictwem różnych platform internetowych. Oto spojrzenie na głównych typów zakładów sportowych.

Spread betting

Jest to jedna z najczęstszych form zakładów sportowych. Tutaj zakłady są umieszczone przed rozprzestrzenianiem. Co to jest spread? Można się pytać; Dobrze, określane także jako linia ta jest liczbą osiadł na przez projektantów maklera. Co ta linia nie jest to, że jeden zespół osłabia jednocześnie faworyzując drugiego. Działa poprzez jeden z konkurencyjnych zespołów pojawiają się jakby są wyższe niż przeciwnika jego szanse wygranej. Ten bukmacher daje każdemu punktów zespołu. W celu wystąpienia ze zwycięzcą spread, linia jest dodawane lub odejmowane od końcowej punktacji zespołu. Handicap azjatycki jest główną formą tego typu zakładów.

Pieniądze Linia

Tu koncentruje się wyłącznie na wygranych i strat, to sprawia, że ​​jest bardzo prosta. W przeciwieństwie do spread betting gdzie twój ulubiony zespół może wygrać i nadal kończy się utratą zakład, zakłady xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/bonus/ linii pieniądze są znacznie łatwiejsze. Wygrana z zespołu jest wygrana gwarancji dla Ciebie. Jedyną wadą tego typu zakłady jest, że może być nieco kosztowne. Weźmy na przykład, aby wygrać $ 200 za zwycięstwo swojej ulubionej drużyny; Może być konieczne, aby umieścić zakład o $. 210 Z drugiej strony, w celu Wygraj 1000 $ może być zobowiązany do części z $ 700.

Parlays

W tej formie licytacji obstawiający jest wymagane do jego zakład na co najmniej dwóch zespołów. Niektórzy bukmacherzy pozwalają graczom, aby postawić zakłady na aż do 10 lub nawet więcej zespołów. Brzmi to skomplikowanie, ale zasady są bardzo proste, Twój wybrany Parlay musi wygrać, aby wygrać. Można rozważyć utworzenie kopii zapasowej zakład ze słowem modlitwy, ponieważ strata z jednej drużyny oznacza tracisz!

W oparciu Total-Zakłady

Jest uważana za jedną z najprostszych form zakładów sportowych. Z ogólnej liczby zakładów, wymagane jest tylko, aby stwierdzić, czy dana gra jest całkowity wynik końcowy będzie powyżej lub poniżej podanych punktów. Weźmy na przykład w grach koszykówki; wysokie tony są oceniane na 210 i upadki 170. Choć zakłady wymagane jest tylko zdecydować się na powyżej lub poniżej.

Teasers

Teasery są ściśle związane z parlays. Jedyną różnicą jest xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/expekt/ to, że głównym tu masz prawo do wprowadzania zmian w trakcie gry. Podobnie jak w parlays, wszystkie drużyny muszą wygrać, aby wygrać!

propozycje

Znany również jako zakłady prop, jest to najbardziej specyficzna forma licytacji. Polega ona na wprowadzaniu zakłady na zwięzłych wyników. Stawiasz na pewnej liczbie punktów, punkty lub nawet zbiórek. Super Bowl słynie xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/sportingbet/ z oferowania tego typu możliwości zakładów.

Głowa do zakładów na głowę

Głowa do zakładów głowy wymagają gracz przewidzieć wyniki dwóch rywalizujących drużyn, w przeciwieństwie do ogólnego wyniku. Zespół, który ukończy konkurencję na wysokiej pozycji pomaga deklarują zwycięzcę.

If-Zakłady

Jak sama nazwa mówi, są one oparte na „klauzuli if. Jeżeli pierwszy odcinek przechodzi pomyślnie, to otwiera się dla innej propozycji i tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *